VIDEO: divu iereibušu vīru KAUTIŅŠ ar pašvaldības policiju.

Portāla “Delfi” rīcībā nonācis video, kurā iemūžināta Dobeles pašvaldības policija aizturam kādu vīrieti peldvietā. Likumsargi apstiprina notikušo, skaidrojot, ka aizturētais kungs bijis iereibis un peldētavā lietoja alkoholu.

Notikumi risinājušies 8. augustā pulksten 18.30, kad policija saņēmusi ziņu par vairākām personām, kuras lieto alkoholu Bērzes upes peldvietā Skolas ielā 2a.

Ierodoties norādītajā adresē, informācija apstiprinājusies, stāsta Dobeles pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers. Sākot formēt administratīvā pārkāpuma protokolu vienam no vīriešiem, klāt pienācis vēl viens vīrietis “acīm redzamā alkohola reibumā” un izrādījis nepatiku pret policijas darbu, žestikulējis ar rokām, lamājies rupjiem, necenzētiem vārdiem.

“Lai pārtrauktu administratīvo pārkāpumu, vīrieti (kuram jau bija sākts formēt protokolu) policija aicināja uz dienesta automašīnu dokumentu noformēšanai. Viņš atteicās to darīt, sāka izrādīt fizisku pretošanos. Vīrieša aizturēšanai tika pielietots fizisks spēks un speclīdzeklis elektrošoka pistole “Phazzer”, un roku dzelži,” par notikušo teic pašvaldības policijas šefs, piebilstot, ka aculiecinieka video skatāmas konflikta beigas.

VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!