VIDEO: 18+! Publicēts video, kurš izraisījis pamatīgu SKANDĀLU! Policisti iereibušai mātei atņem zīdaini!

Rīgas pašvaldības policijas komentārs par notiekošo:

Sestdien neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Jaunmīlgrāvi. Izsaucējs stāstīja, ka daudzdzīvokļu nama pagalmā kāda kompānija lietojot alkoholu, vienlaikus izsaucējs norādīja, ka pagalmā ir kāda sieviete pamatīgā alkohola reibumā un viņas rokās ir zīdainis.
Policistiem ierodoties norādītajā pagalmā, sieviete pamanīja ekipāžu un uzreiz metās bēgt ar visu bērnu rokās. Bezatbildīgā jaunkundze skrēja grīļodamās un brīžiem bērnu gandrīz nometa zemē. Kārtības sargi sievieti panāca un policiste bērnu paņēma savās rokās, bet tajā brīdī policijas darbiniecei no mugurpuses piesteidzās bērna māte, un izrāva bērnu no policistes rokām. Sieviete bērnu turēja cieši saspiestu un kategoriski atteicās to atdot policistiem, saspiežot bērnu vēl ciešāk, līdz tas sāka raudāt. Pāris mirkļus vēlāk bērnu policistiem tomēr izdevās atgūt.

Kamēr policiste bērnu nesa uz automašīnu, bērna māte kļuva agresīva un mēģināja uzbrukt policistam, kas mēģināja sievieti nomierināt. No sākuma viņa ieķērās kārtības sarga vestē un atrāva to vaļā, bet, kad policists viņu atgrūda, viņa iekoda rokā un saskrāpēja likumsargu.

Mātes izelpā bija jūtama spēcīga alkohola smaka, un policists viņai paziņoja, ka viņa tiek aizturēta par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām. Uz šādu paziņojumu sieviete atbildēja ar rupjiem lamu vārdiem un draudiem izrēķināties ar policijas darbiniekiem.

Video skatāmies nākamajā lappusē!