Vēzis – pazīmes, kurām mēs nepievēršam uzmanību

Katrs no Jums zina, cik svarīgi sekot veselībai. Speciālisti atgādina, ka ir noteiktas pazīmes, kuras palīdzēs mums uzzināt par vēža attīstību agrīnā stadijā. Ne visi simptomi viennozīmīgi norāda uz vēža attīstību, bet ja Jūs pamanāt kaut ko no šī saraksta – Jums vajadzētu vērsties pie ārsta.

Eksistē vairāk kā 200 vēža veidi, visbiežāk mēs sastopamies ar tādiem veidiem kā: prostatas vēzis, plaušu, piena dziedzeru, olnīcu, urīnpūšļa, nieru, aizkuņģa dziedzera, dzemdes vai kolorektālo vēzi.

Leikēmija un melanoma arī ir visai izplatīta. Tā kā šos vēža veidus grūti atklāt, izdzīvošanas līmenis ir samērā zems, tāpēc  papildus tam mēs Jums pastāstīsim par dažiem no simptomiem, kurus Jūs noteikti vajadzētu atpazīt.

Vēzis – simptomi

  • Jūs ātri zaudēsiet svaru dēļ aknu vēža, kas pārstāj darboties pareizi, plaušu, piena dziedzera. Turpmākais svara zudums var novest arī līdz resnās zarnas vēzim.
  • Jūs sajutīsiet organismā vājumu. Vājums, nogurums, elpas trūkums, drudzis, pastāvīga infekcija – Jūs izjutīsiet visus šos simptomus, Tie bieži ir saistīti ar leikēmiju vai plaušu vēzi, īpaši ja Jūs pārāk bieži sākat just problēmas ar elpošanu.

Pārejiet uz nākamo lapu, nospiežot uz tās numuru zemāk