Valters Frīdenbergs atklāj NOSLĒPUMU, ko daudzi par viņu nezināja.

Portāls TVNET turpina rakstu sēriju, kurā aicina pašmāju slavenības atbildēt uz jautājumiem no vecās, labās atmiņu klades, kuras skolēni vēl joprojām dod aizpildīt saviem klasesbiedriem. Sarunā ar mūziķi un raidījumu vadītāju Valteru Frīdenbergu noskaidrojām, ka viņš gribētu parunāt ar Stīvenu Hokingu, kā arī iejusties Donalda Trampa ādā vēlēšanu laikā.

Kurš pašmāju vai Holivudas aktieris atveidotu tevi filmā par tavu dzīvi?

Būtu neinteresanta filma – koncerts, mājas, teļļuks, mājas, koncerts, mājas, kartingi, šautriņas, koncerts, mājas. Mani jāatveido kādam, kurš būtu gatavs nodzīt matus, uzacis un skropstas. Vienkārši jābūt aktierim ar «iekšām».

Kādus seriālus tu skaties?

Ir vairāki, kurus skatos, – «Gotham», «Arrow», «Prison Break». Paldies Dievam, neesmu paspējis visas sērijas noskatīties, tagad man ir desmit dienas brīva laika, kad es mierīgi to visu varu darīt.

Kas ir pēdējā grāmata, kuru tu izlasīji?

Tā nav grāmata, bet gan elektroniski pieejami stāsti. Tur ir autori, kuri vēl nav sev «dabūjuši vārdu», – ir ļoti interesanti tādu «jēlu» materiālu palasīt, autoru domas bez redaktora iejaukšanās. Es tagad uz Vāciju ņemu līdzi Mārtiņa Zvīdriņa «#Fudzi161km» un Dena Brauna «Inferno».

Atklāj par sevi vienu lietu, ko daudzi par tevi nezina!

Bērnībā, braucot ar maestro un viņa svītu «Dzeguzīti» uz Maskavu vai Pēterburgu, kas principā gandrīz vienmēr notika ar vilcienu, es biju tas, kuru bieži ņēma pieaugušo kupejā tā iemesla dēļ, ka biju ļoti mierīgs bērns. Ja es pamodos, varēju vienkārši stundām skatīties ārā pa logu, kā vilciens brauc, kā ainavas mainās.

Ja tu varētu dot padomu sev, kad biji jaunāks, ko tu teiktu?

Dari tieši tāpat, kā esi darījis. Bet vispār es gribētu izlabot divas lietas, kuras nožēloju, – neesmu uzdziedājis kopā ar diviem cilvēkiem, ar kuriem man bija iespēja. Vienkārši nobijos.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!