Tukuma slimnīcas ārsts, iespējams, būdams alkohola reibumā, konfliktē ar pacienti. Ārsta savaldīšanai izsauc policiju. (+VIDEO)

 

Viņš atklāj, ka tad, kad likumsargi aizbraukuši uz medicīnas iestādi, agresīvais vīrietis tur vairs nav atradies, alkohola pārbaudes nevarēja veikt, ir pieņemts iesniegums no iespējamajiem cietušajiem, uzsākta administratīvā lietvedība. Slimnīcas direktori darbavietā “Bez Tabu” sastapt neizdodas, jo viņa ir slima. Komentārus par notikušo raidījumam sniedz slimnīcas galvenais ārsts Andris Aleksīns. Oficiālajā sarunā viņš visu laiku atsaucas uz policijai uzrakstīto iesniegumu, kā arī to, ka iestāde vēl veicot šā atgadījuma vētīšanu. Viņš ne apstiprina, ne noliedz, ka kolēģis ir bijis alkohola reibumā. Vēlāk neoficiālā sarunā ārsts atzīst, ka nepatikšanas nu ir lielas.

”A. Aleksīns: Vēstulē, kas bija policijai nodota, viņa (paciente) raksta, ka viņa ir bijusi vienīgā. Tur taču uzņemšanas nodaļa. Sēž sekretāre, sēž sanitāri. Nu fakts ir, ka ir nepatikšanas, nezinām, kā izlīdīsim. Nav jau kas strādā. Nu kā, es ar viņu aprunājos. Es zināju, ka ir bijušas nepatikšanas. No rīta tikāmies, kopā izgājām lielo vizīti.

Bez Tabu: Ko viņš pats?

A. Aleksīns: Nu ko? Ir fakts. Kaut ko par daudz pateica ko nevajadzēja.

Bez Tabu: Pats viņš atzina? (par alkoholu)

A. Aleksīns: Nu…….. Skaidrs. Ziepes lielas. Dabīgi.”

“Bez Tabu” mēģina sazvanīt ārstu, bet viņš uz zvaniem neatbild. Poliklīnikā viņa nav, mums saka, ka ārsts, iespējams, ir ķirurģijas nodaļā, bet daktera nav ne šajā, ne arī citās nodaļās. Atkal sastopam galveno ārstu, kurš mūs pavada līdz izejai.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!