Tukuma slimnīcas ārsts, iespējams, būdams alkohola reibumā, konfliktē ar pacienti. Ārsta savaldīšanai izsauc policiju. (+VIDEO)

Pamatīga lamāšanās, iespējama grūstīšanās gan ar pacientu, gan apkārt esošo medpersonālu. Agresīva Tukuma slimnīcas ārsta izturēšanās, iespējams, darbavietā esot alkohola reibumā. Lai viņu savaldītu, tiek izsaukta apsardze, Valsts policija. Incidents, kurš Tukumā notiek oktobra sākumā.

Agresijā pret pacientu un kolēģiem vainotais ārsts ir Tukuma slimnīcas ķirurģijas nodaļā strādājošais Māris Stalts. Kā min “Bez Tabu” skatītāji, tā neesot pirmā reize, kad dakteris pret saviem klientiem ir izturējies rupji. Netieši to apliecina portālā “sūdzības.lv” atrodamie ieraksti. Jāpiebilst, ka pacienti sūdzas arī par citu slimnīcas mediķu attieksmi pret viņiem, bet pēdējais atgadījums ir vairāk nekā šokējošs.

Skatītāja vēstule:

”Šā gada 1. oktobrī sieviete vērsās pēc palīdzības Tukuma slimnīcā, uzņemšanas nodaļā, kur dežurēja ārsts Māris Stalts. Attieksme bija graujoša, dakteris sievieti sāka lamāt. Iejaucās medmāsas, tika izsaukti apsardzes darbinieki, kuri ar viņu arī netika galā, pēc tam tika izsaukta policija. Ārsts bija alkohola reibumā darba laikā. Par viņu var arī atrast sūdzības internetā. Es nesaprotu, kā šāds cilvēks var strādāt ar pacientiem.”

To, ka Valsts policija piesauktajā datumā ir saņēmusi izsaukumu uz Tukuma slimnīcu, “Bez Tabu” apstiprina Tukuma iecirkņa pārstāvis Janeks Bahs.

 

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!