Traģēdija hokeja izlases vārtsarga ģimenē: dēls pārgriež savai mammai rīkli

Ilggadējā Krievijas hokeja izlases un tādu spēcīgu klubu kā Sanktpēterburgas SKA un Omskas “Avangard” vārtsarga Maksima Sokolova ģimenē notikusi baisa traģēdija. Savās mājā brutāli noslepkavota tagadējā SKA vārtsargu trenera sieva, bet vecākais dēls Maksims Sokolovs juniors atrodas reanimācijā. Turklāt noziegumā tiek vainots viens no hokejista dēliem.

Traģēdija notika 13. jūnijā privātmāju ciematā Novajā Romanovkā Ļeņingradas apgabalā. Pēc medija 47news rīcībā esošās informācijas tiek izskatītas vairākas versijas.

Pēc vienas no tām 45 gadus vecajai hokeja trenera sievai uzbrucis vecākais dēls 18 gadus vecais Maksims, kurš arī ir hokeja vārtsargs Krievijas Jaunatnes hokeja līgas klubā “SKA-1946”, kas ir SKA jauniešu komanda. Tikmēr cita versija liecina, ka brutālajā slepkavībā vainojams jaunākais dēls – 15 gadus vecais Arsēnijs.

Pēc vienas no versijām pārbiedētais jaunietis Arsēnijs aizskrējis uz kaimiņu māju, kur paziņojis, ka brālis ejot virsū mammai ar nazi.

Kaimiņu vīrieši devās uz Sokolovu ģimenes māju, kur ieraudzījuši sievieti ar pārgrieztu rīkli un viņai blakus asiņojošu jaunu cilvēki – Maksimu, kurš nekavējoties tika hospitalizēts. Par notikušo ierosināta krimināllieta.

Maksims Sokolovs Krievijas izlases vārtos spēlē pret Latviju pasaules čempionātā Rīgā. (Foto: Gatis Dieziņš/LETA)

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!