”Tēta nedienas”: pirmo reizi TV3 šovā sievai NEAPMIERINA vīra paveiktais, līdz ar to automātiski tiek zaudēti 500 EUR! (+VIDEO)

Šonedēļ ”Tēta nedienas” ciemojās Smiltenes novada Palsmanē pie tēta Raimonda. Šis bija pirmais gadījums TV šovā, kad mammu neapmierināja, kā tika paveikts kāds no pieciem īpašajiem uzdevumiem. Tas liedza ģimenei tikt pie 500 eiro.

Krēbsu ģimenē aug trīs bērni – mazākā atvasīte Krista, jaunākais dēls Mārcis un vecākais dēls Andis.Ritas un Raimonda attiecības sākušās pēc iepazīšanās internetā. Tā bijusi mīlestība no pirmā acu skatiena. Vairāk par abu mīlasstāstu lasi šeit!

Pieteikties TV projektam Ritu pamudinājusi vīramāte, kurai viņa pasūdzējusies, ka Raimonds mājās maz ko dara.

Lai situāciju vērstu uz labu, ģimenei talkā nāca ”Tēta nedienas Latvijā”. TV3 šova laikā Krēbsi izbaudīja jau zināmo kārtību – kamēr mamma Rita devās piecu dienu atpūtā, tētim Raimondam vajadzēja uzņemties visus sievas pienākumus, kā arī papildu piecus uzdevumus, kurus izpildot iespējams tikt pie 500 eiro.

Pirmajās ”Tēta nedienu” vakariņās galdā tika celti cepti pelmeņi – klasika, kad galvenais pavārs nav mājās.

Tētis nebija aizmirsis arī par atsvaidzinošajiem dzērieniem. Un TV kameru priekšā kautrīgi iemalkoja alus un sulas dzērienu. Tikmēr bērni, izmantojot mammas prombūtni, tika iepriecināti ar limonādi, kas ikdienā atvasēm tiekot liegta.

Otrajā dienā, kad spēkā stājās mammas dienas kārtība, Raimonda pienākumus vēl vairāk apgrūtināja kāds dēlu joks. Abi puikas, kuri ikdienā ne sevišķi labi satiekot, beidzot bija uz viena viļņa un tētim saorganizēja ”pārsteigumu”. Pa koridoru izkaisīja smalki saplēstus papīra gabaliņus un izmētāja rotaļlietas.

VIDEO NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!