Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. janvāris

Šo dienu kopumā ieteicams aizvadīt mierīgi, garastāvokļa uzlabošanai klausoties mūziku, kas tev patīk. Mēģini ļauties savām vēlmēm.

 

Auns

Dienas laikā spriedze pieaugs. Ļoti iespējamas dažādas negaidītas izmaiņas. Tev būs grūtības izteikt vārdos savas emocijas un tas var izraisīt satraukumu, satraukumā tu varētu sākt rīkoties ne visai adekvāti, tādēļ centies kontrolēt sevi.

 

 

Vērsis

Šodien kopumā būs diezgan pozitīvi rezultāti. Būs diezgan daudz pārsteigumu, bet ne tādi, par kuriem brīnīsies teju pavērtu muti. Jebkurš apjukums izrādīsies īslaicīgs. Atšķirībā no citiem, tu spēsi atklāt cilvēku patiesās emocijas un iemeslus, kāpēc viņi rīkojas tieši tā un ne citādi.

 

 

Dvīņi

Šī diena būs kārdinājumu pilna piedzīvojumu kārajam Dvīnim. Ja nesen guvi algas paaugstinājumu, šādai rīcībai ir diezgan loģisks izskaidrojums, bet ja nē – tev pienācis laiks padomāt – vai tu nedzīvo pāri saviem līdzekļiem? Neļauj sevi apmānīt ar vieglas peļņas gūšanas piedāvājumiem. Šādas finanšu spēlītes var izrādīties tīrākā enerģijas izšķērdēšana.

 

 

Vēzis

Šodien izjutīsi stresu, pat pozitīvas emocijas var tevī izraisīt nervu spriedzi. Iespējams, kādas negaidīts notikums spēs mainīt tavas karjeras iespējas. Šodien vari beidzot gūt morālu uzvaru pār kādu, saņemt  dāvanu vai apbalvojumu. Apdomā – vai būtu par ko?

 

 

Lauva

Šodien tev būs grūti atrast sev vietu, tā teikt, justies pareizajā vietā un laikā. Neraugies ar skaudību uz tiem, kuri sasnieguši vairāk nekā tu. Ja būsi no sirds centies, lai kaut ko panāktu, sasniegtu – rezultāti nekur neizpaliks, vien jāturpina strādāt un gaidīt.

 

 

Jaunava

Šodienas notikumi ļaus veikt ievērojamu progresu. Jebkuri pavērsieni kopumā būs tev diezgan labvēlīgi. Ja rodas kāda laba iespēja – nepalaid to garām! Iespējams, iegūsi jaunas pazīšanās – tas viss tev lieliski noderēs nākotnē, par to mēģini atcerēties ne tikai šodien, bet arī vēlāk.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!