Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

 

Strēlnieks

Šodien sapratīsi, ka romantiskajā sfērā kāds posms ir beidzies. Jo īpaši tas attiecināms uz tiem, kuri bija iesaistījušies neskaidri definētās attiecībās – tās būs zaudējušas savu aktualitāti un paliks pagātnē. Kad ir runa par sirds lietām un romantiku kopumā – raugies nākotnē un sajūsminies par to, nevis bēdājies par pagātni.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 21, 26, 32, 38, 43, 46

Labākā šīs dienas saderība ar: Svari

 

Mežāzis

Šodien varēsi koncentrēties uz tām lietām, ko apzināsies, ka  ir nepieciešams mainīt. Varēsi izvirzīt plānus un plānot, kā sasniegt savus mērķus. Tu ar savu gribasspēku spēsi pārvarēt arī lielākus kalnus, ja tādi parādīsies tavā ceļā. Tu nevarēsi izmainīt tikai to, ko nevarēsi redzēt, tāpēc pacenties rīkoties gudri un apzināti.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 10, 12, 27, 28, 34, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Ūdensvīrs

Šodien vairāk jāpievēršas savai karjerai. Padomā par saviem ienākumiem, iespējams, ir pienācis laiks kaut ko darīt lietas labā. Ticams, ka šodien atradīsies īstajā laikā un īstajā vietā, lai saņemtu kādu ļoti būtisku informāciju. Šodien lieliski spēsi noteikt un virzīt savu profesionālās sfēras kustību.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 7, 23, 27, 29, 41

Labākā šīs dienas saderība ar: Svari

 

Zivis

Visticamāk, šī diena uzņems aizvien lielākus apgriezienus un sniegs rezultātus jomās, kur esi ieguldījis darbu. Iespējams, visa tā rezultātā radīsies sajūta, ka neko īsti nevari paspēt. Tomēr šodien mazāks uzsvars tiks likts uz tavu piedzīvojumu garu, bet vairāk akcentētas tavas doms un iespējas saistībā ar nākotnes plāniem.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 15, 30, 32, 40, 41, 42

Labākā šīs dienas saderība ar: Skorpions

 

Jauku dienu!