Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

Auns

Šodien visu uzmanību vajadzētu veltīt finanšu sektoram. Ja tev ir kāda saistība ar naudu, vērtspapīriem, dārglietām vai citām vērtīgām lietām , tā teikt – 10 reizes nomēri un tikai tad griez. Ja nepieciešams, lūdz palīdzību pie zinošākiem cilvēkiem. Vakaru vēlams veltīt atpūtai un sevis palutināšanai, piemēram, ar labu grāmatu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 5, 7, 12, 28, 39, 42

Labākā šīs dienas saderība ar: Ūdensvīrs

 

Vērsis

Šodien tavā dzīvē varētu būt kāds pagrieziens, kas mainīs kaut ko nozīmīgu. Planētas beidzot ir sakustējušās arī tavā virzienā un  turpmākajās dienās temps solās būt visai straujš. Marss solās pavērt jaunas durvis, taču, pirms rīkojies, vairākkārt pārliecinies, ka esi sapratis notiekošā konceptu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 8, 13, 17, 31, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Dvīņi         

Šodien tev vajadzētu vairāk domāt par to, ko vari izmainīt, vadoties pēc pagātnē piedzīvotā, kā arī domājot par to, ko vari ietekmēt šobrīd un nākotnē. Ar saviem profesionālajiem instinktiem un iztēles brīvību, tu spēsi lasīt starp rindiņām un gūt ievērojamus panākumus. Izmanto to, kamēr vari.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 1, 15, 22, 26, 31, 37

Labākā šīs dienas saderība ar: Lauva

 

Vēzis

Liela nozīme un ietekme šodien būs piedzīvojumiem, taču tas nedrīkst traucēt darīt darbu un virzīties uz priekšu pa karjeras kāpnēm. Ja darbā rodas sarežģījumi, centies tiem pieiet ar vēsu prātu, neko emocijās nesasteigt. Lēmumus pieņem drosmīgi, bet atbildīgi, vadoties pēc nopietni pārdomātām lietām.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 16, 19, 20, 26, 44, 47

Labākā šīs dienas saderība ar: Jaunava

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!