”Tapetes vasarā pārlīmēsim.” Kā pēc TV3 šova klājas Krēbsu ģimenei no Palsmanes.

Šonedēļ par TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” varoni kļuva Raimonds Krēbss no Smiltenes novada Palsmanes. Kā piedalīšanās TV projektā mainījusi viņa attieksmi pret pienākumu sadali mājās un vai radoši izlīmētajām tapetēm būs būt, Skaties.lv jautāta sievai Ritai.

Kā pirms TV projekta stāstīja Rita, vīrs uz mājas darbiem bijis īpaši jāskubina un lielu daļu laika pavadījis pie datora. Viņa vēlējusies, ka vīrs pats zina, kas viņam ir jādara: ”Lai nav visu laiku jābaksta.”Pēc TV3 šova Raimonda attieksmi pret pienākumu sadali mājās būtiski mainījusies.

”Pie datora noteikti mazāk sēž. Un mājās sadzīviskās lietās arī palīdz. Manā skatījumā viss ir uzlabojies,” Skaties.lv priecīgi stāsta Rita.

Rita un Raimonds iepazinušies internetā, šī bijusi mīlestība no pirmā acu skatiena, kas vainagojusies ar ģimenes dibināšanu.

Kāds ir Krēbsu ģimenes laimes noslēpums? ”Mēs viens otru stipri mīlam, un no tā izriet viss pārējais. Kā mēs viens otram sakām, mēs katrs esam satikuši savu lielo mūža mīlestību,” Skaties.lv atklāj Rita. ”Man ir vislabākais vīrs pasaulē,” viņa uzsver.

Turpinājums nākamajā lappusē!