Tad nu lūk, šādu SODU saņēma Liepājas autobusa šoferis, kurš IZMETA nakts melnumā mazu meiteni!!

Vakar rakstījām, ka “Liepājas autobusa šoferis nakts melnumā mazu meiteni izmet no autobusa” un liepājniece Evita Kristiāna Ceimere svētdienas vakarā ap pulksten 22 izveda pastaigā suni, pamanīja pieturā sēžam un raudam meiteni. Viņu šoferis bija izsēdinājis no autobusa, pasakot, ka viena pasažiera dēļ līdz galapunktam Kuršu laukumā nebrauks.

Pēc Evitas apraksta sociālajā vietnē “Facebook” noprotams, ka meitene braukusi ar autobusu, kas uz Liepāju kursē no Aizputes caur Dunalku. “Tā vietā, [lai brauktu līdz Kuršu laukumam], viņš meiteni izsēdina pie “Metalurga”, pasakot, ka viņam nav jēgas ar vienu pasažieri braukt līdz centram,” raksta liepājniece. “Nabaga bērns viens pats svešā pilsētā desmitos vakarā tumsā, ne tai apdzīvotākajā pilsētas vietā, sēž pieturā un raud. Kur ir šofera sirdsapziņa?” To, cik vecs bija bērns, precizēt neizdevās, jo ar sievieti personiski sazināties vakar “Kurzemes Vārdam” neizdevās.

“Liepājas Autobusu parks” par šo gadījumu uzzinājis no sociālajiem tīkliem un saņemtajiem e-pastiem. Uzņēmumā apstiprina, ka incidenta apstākļi jau ir noskaidroti. Tas noticis vietējā reģionālā maršrutā “Aizpute – Liepāja”.

Noskaidrots arī, kurš šoferis braucis šajā reisā, pieprasīts paskaidrojums. Viņš atzinis, ka, veicot reisu 19. novembrī, izlēma to neizpildīt līdz Kuršu laukumam, vienīgo pasažieri izlaižot pieturā “Metalurgs”

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!