”Tā ir ņirgāšanās, jūtos izmantota!” Kombuļu Inese gatava vērsties tiesā par piecus gadus veca neķītra video publiskošanu

  1. Kā vēsta portāls skaties.lv , nupat publicēts pirmais ieskats mūziķa Sanda Kiopa klipā dziesmai ”Dziļāk vēl”. Tajā redzami arī piecus gadus veci kadri ar kailu Kombuļu Inesi. Uzzinot, ka mūziķis gatavojas publiskot video no šīs senās ālēšanās, Inese Skaties.lv paziņo, – ja Kiops bez viņas atļaujas tiešām publiskos šos kadrus, viņa vērsīsies pie likumsargiem.
29. augustā Kiops nāca klajā ar vēsti, ka beidzot gatavs publiskot savu ”Dziļāk vēl” klipu. Mūziķis publiskoja pirmo ieskatu video, un tajā redzami arī kadri ar pavisam kailas Kombuļu Ineses deju Rīgas centrā.VIDEO:

Kā Skaties.lv atklāj Inese, viņa ir gatava darīt visu, lai nepieļautu pirms pieciem gadiem safilmēto kadru publiskošanu. Laikā, kad tas tapis, abi bijuši iereibuši un vienkārši jokojušies, nav bijis nekādas vienošanās par to, ka šīs darbības tiks filmētas un pēc tam izmantotas komerciālos nolūkos.

”Toreiz, kad tas viss notika, Kiops ne ar vienu neko nebija saskaņojis. Ne man ar viņu bija noslēgts kāds līgums, ne kas. Arī filmēšana Rīgas centrā netika saskaņota ar nekādām instancēm.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!