Šodienas horoskops – 18. jūnijs

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem pretrunīga diena. Sievietes-Auni jutīsies virsotnē visās jomās. Jūsu pievilcība iekaros apkārtējo sirdis un veiksme jūs gaida gan ģimenes solī, gan viesībās, gan darba lietās, ja brīvdienā tādas darīsiet. Šodien uzsāktais dareījums nesīs materiālu papildinājumu.

Auniem- vīriešiem vajadzētu nevērtēt savu iespēju robežas šai dienā, jo jūsu enerģija nebūs augstākajā punktā

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem mierīga diena. Nevajadzētu pieņemt izšķirošus un svarīgus lēmumus, pagaidiet piemērotāku brīdi. Jūsu finansu zvaigznes nav stabilā stāvoklī, bet tas mainīsies pēc pāris dienām, kad darījumos atgriezīsies veiksme. Šodien ir brīvdiena, pavadiet to mājās, pagatavojiet to, kas jums visvairāk garšo un noskatieties kādu labu teātra izrādes ierakstu vai filmu, kas jūs nesatrauktu. Šodien uztraukumiem nav vietas.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem jaunumu un notikumu pilna diena. Jūs var pārsteigt kāda negaidīta ziņa vai notikums, kurā jums nāksies iesaistīties. Bet tas nesīs pozitīvas emocijas un pat kādu patīkamu iepazīšanos. Šodien jums jābūt gataviem vakaru sagaidīt kompānijā, par kādu šobrīd nenojaušat. Lieciet lietā savu optimismu un pozitīvo lādiņu un šo dienu atcerēsieties kā ļoti zīmīgu.

Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem šodien jābūt uzmanīgiem. Kāds jūs mēģinās pievilt, piemānīt, iesaistīt nepatīkamās kofliktsituācijās. Arī bērni var radīt problēmas. Neskatoties uz to, diena būs produktīva, ja vien darbu sāksiet pēc iespējas agrāk no rīta.
Pievērsiet uzmanību savai veselībai, nepārslogojiet sevi ne fiziski, ne garīgi, sargieties no traumām un nervozitātes. Vakaru pavadiet kopā ar tuviniekiem vai labiem draugiem, taču gulēt dodieties laicīgi.

Pārejiet citās lappusēs, lai turpinātu lasīt šo horoskopu!