ŠODIENAS – 7. APRĪĻA DIENAS HOROSKOPS

Lauva

Tev šodien būs grūti stādīties priekšā, kā sasniegt savus rezultātus. Taču tev ļoti gribēsies tos ne tikai sasniegt, bet arī “sataustīt”. Lai tas notiktu, nāksies ieguldīties un pamatīgi!

Jaunava

Kā jau tas itin bieži var notikt, viss noslēpumainais šodien tik noslēpumains vairs tā neizskatīsies. Un tas notiks pavisam negaidīti.

Svari

Nevajadzētu ierobežot neviena brīvību, tas, protams, tev, iespējams, varētu palīdzēt sasniegt to, ko tu vēlies, tomēr tev jāatceras, ka neviens tev neko nav parādā.

Skorpions

Šodien var piepildīties tas, par ko tu pat nebiji sapņojis. Taču, lai tas notiktu, tev ir arī kaut kas no sevis jāiegulda.

Strēlnieks

Tev būs pietiekoši daudz laika, lai savestu kārtībā savas domas. Iespējams, tev būs neliels iedvesmas deficīts, bet tā vai citādi – viss atrisināsies.

Mežāzis

Tas vieglums, ar kādu tu šodien gribēsi pieķerties jebkurai idejai un domai, kļūs par nopietnu draudu taviem konkurentiem. Viss, ko tu iecerēsi, būs izdarāms un viegli sasniedzams.

Ūdensvīrs

Kāds šodien tevi var muļķīgi un diemžēl arī cietsirdīgi izjokot. Nevajadzētu krist panikā, tieši to no tevis arī gaida. Izliecies labāk, ka neko neesi sapratis un pat pamanījis.

Zivis

Pastāvīga būšana uzmanības centrā prasa milzum daudz enerģijas un atmosfēra reizēm ap tevi pašu ir “uzkarsēta”. Taču, ja tu vēlies būt tur, kur tiecies, nāksies šo pieciest.

Avots