SESTDIENAS – 29. JŪNIJA DIENAS HOROSKOPS

AUNS

Šodien būsi atvērts piedzīvojumiem. Varbūt piekritīsi draugu uzaicinājumam doties nelielā izbraukumā. Var uzliesmot pēkšņas simpātijas pret kādu cilvēku.

VĒRSIS

Labprāt izklaidēsies jautrā kompānijā. Iespējama pēkšņa iemīlēšanās. Nerīkojies emociju vadīts un neiesaisties ekstrēmos pasākumos. Vari doties netālos braucienos.

DVĪŅI

Pievērsīsies sportiskām aktivitātēm. Patiks atrasties uzmanības centrā, varbūt apmeklēsi kādu masu pasākumu. Sargi savu maciņu no zagļiem, kā arī pārmērīgi netērējies.

VĒZIS

Tev nepatiks dīki sēdēt mājās. Iespējams, kāds tuvinieks kritīs uz nerviem vai citi apstākļi nomāks. Īstais brīdis, lai piezvanītu draugiem un kopā dotos nelielā piknikā.

LAUVA

Absolūti neskoposies ar naudu, tērēsi to atpūtai vai kādu preču iegādei. Prātā var iešauties interesantas idejas par naudas iegūšanas veidiem. Varbūt sacentīsies par kāda cilvēka simpātijām ar trešo personu.

JAUNAVA

Centies būt izpalīdzīgāks, egoistiski izlēcieni neatmaksāsies. Kopumā dienas fons nedaudz agresīvs, vedina uz strīdiem, sacensību un taisnības meklējumiem.

HOROSKOPU PAR CITĀM ZODIAKA ZĪMĒM LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!