Skandalozā Latvijas šovu zvaigzne atklāj jaunus un pat ŠOKĒJOŠUS faktus par savu dzīvi!

Interneta komentētāji diemžēl ir tāda tauta, kas pozitīvo paturēs pie sevis, bet negatīvo – uzrakstīs publiski komentārā. Un tu to uz savas ādas īpaši izjūti – tiklīdz tiek publicēts stāsts par tevi, ir desmitiem komentāru, kuros cilvēki māca tevi dzīvot, spriež, ka Aija tāda un šitāda.
Kā tu uztver visas tās negācijas, kas virmo ap tevi? Daudzi šovu varoņu tādu uzmanību nav spējuši izturēt, negribas arī tev pazust no publiskās sfēras?

Tie komentāri jau ir tikai ziediņi, daudz vairāk saņemu privāti sociālajos tīklos.

Pateikšu godīgi – privāti saņemu tiešām nepatīkamas draudu vēstules. Draud, lai es nerādos uz ielas, ka mani nositīšot. Detaļās raksta, kā tieši mani sakropļos.

Jā, sākumā tajā visā ļoti iedziļinājos, pārdzīvoju. Nu jau esmu iemācījusies to ignorēt. Sapratu, ka tam nav jēgas. Tā vienkārši notiek. Atceros, ka savulaik runāju ar reperi Reiku – viņam bija tas pats, arī viņam rakstīja draudu vēstules.
Saprotu, ka to raksta puiši, kuri apzinās, ka viņiem nav iespēju. Jo tās draudu vēstules jau raksta puiši.

Taču daudz vairāk nāk atbalsta vēstules. Pēdējā laikā katru dienu pa kādām piecām. Cilvēki raksta, ka man vajadzēja ”sadot” visiem tiem ”Lauku sētas” kolēģiem, turēties. Tā ka pozitīvā ir krietni vairāk, tas vienkārši nav redzams tik publiski.

Tu atbrauci uz Latviju ”Lauku sētas” dēļ, cerību pilna, pameti labi apmaksātu darbu. Rezultāts – skandālu virkne, draudu vēstules un dzīve atkal apgriezusies kājām gaisā. Vai nenožēlo, ka atgriezies?

Nē! Pavisam godīgi – nenožēloju. Man vajadzēja atgriezties, satikt cilvēkus, kas man svarīgi. Tāpat jau vairs nespēju viena palikt ārzemēs, man vajadzēja to visu. Tas bija pareizs lēmums.

Turpinājums nākamajā lappusē!