Skandalozā Latvijas šovu zvaigzne atklāj jaunus un pat ŠOKĒJOŠUS faktus par savu dzīvi!

Pēc tam kameru priekšā Rasmuss, Krišjāņa un Zanes ietekmēts, pavērsa to pret mani. Bet ko nu vairs cilāt vecus notikumus. Ar Rasmusu vairs nerunājam, esam viens otru visur nobloķējuši. Šis stāsts ir galā.

Sanāk, ka ar Rasmusu jau labu laiku bijāt jauki pļāpājuši, sākums daudzsološs, un te pēkšņi viņš tevi atraida kameru priekšā. Nav tās patīkamākās sajūtas.

Cilvēks pats to izvēlējās. Es netaisos nevienam skriet pakaļ lūgties.

Vai tas bija viens no iemesliem, kāpēc šovā salūzi un galu galā izvēlējies aiziet bez cīņas?

Atklāšu vienu jaunumu. Salūzu ne Rasmusa, ne citu šova dalībnieku attieksmes dēļ. Es būtu vēl ilgi izturējusi. Tās bija no šova neatkarīgas lietas, kas risinājās ārpusē. Privāti ģimenes apstākļi. Neatklāšu, kas tieši. Saistīts ar manu bērnu. Man nekas cits neatlika, kā aiziet no šova pavisam.

Skatītāji tev nereti pārmet, ka savas intereses liec augstāk par bērna vajadzībām. Ja par attiecībām un skandāliem medijiem stāsti daudz, to, ka tev ir dēliņš, daudzi nemaz nezina. Saprotu, ka dēliņš neaug pie tevis. Cik daudz tu iesaisties dēla audzināšanā? Cik viņam tagad ir gadu?

Trīs gadi un divi mēneši. Iet bērnudārzā, viņam viss ir kārtībā. Es par dēlu rūpējos finansiāli, bet ikdienā viņš aug pie manas mammas.

Kamēr es pati savā dzīvē mētājos un man nav konkrētas dzīvesvietas, negribu bērnu raustīt līdzi. Kad dzīvē nostabilizēšos, tad ņemšu dēlu pie sevis.

Bet dēlu satieku bieži. Protams, ka viņš mani sauc par mammu, kā gan citādi.

Tagad sanāca redzēties retāk – reizi divās nedēļās aizbraukt, jo tā vieta, kur viņš dzīvo, nav Rīga, gabaliņš jābrauc. Kopā pastaigājamies, spēlējam futbolu – man aug īsts futbolists (smaida).

Ja es izlemšu braukt uz Nīderlandi, puiku ņemšu līdzi. Tur uzreiz darbs garantē vietu dārziņā un dod auklīti. Bet, kā jau minēju, nevēlos braukt viena. Šobrīd gaidu, ko izlems cilvēks, ar ko kopā vēlos braukt.

Turpinājums nākamajā lappusē!