Skandalozā Latvijas šovu zvaigzne atklāj jaunus un pat ŠOKĒJOŠUS faktus par savu dzīvi!

Piemēram, šovasar gāju uz darba interviju, dabūju darbu. Tas sakrita ar laiku, kad pārraidīja ”Lauku sētas” pirmo sēriju. Ofisā bija redzējuši to sēriju, un pazvanījuši priekšniecei, pasakot – tā ir tā no ”Lauku sētas”!

Lai arī man jau bija sarunāts, kad jāsāk strādāt, man piezvanīja un ”Lauku sētas” dēļ nepaņēma darbā. Sīkāku paskaidrojumu nebija.

Gāju meklēt citur, dabūju to darbu. Bet dzīvē notika visādi. Man divas nedēļas bija smags periods. Nedēļu vienkārši negāju uz darbu. Mēģināšu tagad iet ar priekšnieci runāt un saglabāt vietu. Jo te man atkal kā šova dalībniecei nāk pretī.

Atceros, pavisam nesen pēc kārtējā skaļā skandāla tu publiski paziņoji, ka tagad vēlies mieru, esi izlēmusi pārtraukt ballēties, gribi atrast nopietnu puisi, dibināt ģimeni, bērnus. Tas joprojām ir aktuāli?

Jā. Un to visu gribas vēl vairāk. Bet, zini, jūtu, ka jāpamaina vide. Jāsāk no jauna jaunā vietā. Un ne obligāti ārzemēs. Prom no vecajiem kārdinājumiem, cilvēkiem, kas traucē attīstībai. Un, jā, bērnu arī gribu.

Tik ļoti, ka pat biji gatava ieņemt bērniņu pirmajā naktī ar Rasmusu, kā puisis to stāstīja kameru priekšā?

Zini, tas stāsts ir pavisam citādāks. Vēl pirms ”Lauku sētas” ar Rasmusu sarakstē jokojot runājām par bērniem, Rasmuss pastāstīja, ka viņam ir meita, man dēls. Un tad no viņa puses bija jautājums – tu gribētu bērnu, ja tev puisis būtu? Tā ka viņš sāka šo sarunu.

Foto: DĀVIS ŪLANDS, F64

Turpinājums nākamajā lappusē!