Kad ārsts piedāvā Jums regulāri veikt mamogrāfiju, lūk ko Jums vajadzētu viņam atbildēt!

1
Advertisement

Dakteris Bens Džonsons: es uzrakstīju grāmatu sievietēm “Veselas krūts noslēpums Gudrība 1” jo mēs, kā medicīnas biedrība pastāvīgi pieprasām, lai sievietes veiktu mamogrāfiju un tai pat laikā kļūstam par krūts vēža rašanās  iemeslu. Mamogrāfija izraisa piena dziedzeru vēzi. Tāda veidā mamogrāfija kaitē sieviešu  veselībai. Sievietēm nevajag lieku reizi veikt mamogrāfiju. Tas ir skaidri rakstīts zinātniskajā literatūrā.

Šobrīd, ja sieviete iet pie sava ginekologa vai ģimenes ārsta viņai ir jāsaka, ka ārsti nav tiesīgi piespiest viņu veikt mamogrāfiju, tā kā tas izraisa piena dziedzeru vēzi. Tā nav dzīvības glābšana. Ja pārāk bieži veic mamogrāfiju, nāves risks no vēža palielinās par 4%.

Tī  Bollindžers: Tādā veidā, vienīgais tehniskais veids piena dziedzeru vēža atklāšanā pats izraisa vēža attīstību.

Dakteris Bens Džonsons: Protams tā ir briesmīga terapija, sākumā mēs sagraujam sieviešu krūti un pakļaujam to apstarojumam, kas nākotnē kļūs par iemeslu vēža attīstībai. Tas viss ir tik bezjūtīgi. Sievietes līdz 50 gadiem ir par 52% uzņēmīgākas. Tas nozīmē, ka 52 – samērā tuvu 50, pareizi!

Tī  Bollindžers: Jā.

Dakteris Bens Džonsons: Praktiski puse. Tas nozīmē, ka pusei sieviešu, kurām ir piena dziedzeru vēzis, tas nebūtu atrasts. . Tas ir briesmīgs pārbaudījums. Tomēr ir daudz labākas pārbaudes. Līdzīga pārbaude liek sievietei justies neērti. Bez tā, šī briesmīgā pārbaude izsauc piena dziedzeru vēzi.

Tī  Bollindžers: Un tas atklāj vēža šūnas tikai par 50% un pats izraisa vēzi.  Jūs teicāt, ka ir labāki varianti. Kādi ir labākie varianti piena dziedzeru vēža atklāšanai?

Dakteris Bens Džonsons: Ir divi vairāk piemēroti varianti. Ja Jūs kaut kas satrauc, veiciet ultraskaņas pārbaudi. Tā ir anatomijas pārbaude. Mamogrāfija arī ir anatomijas pārbaude.  USG – anatomijas pārbaude. MRI – anatomijas pārbaude. Tātad, ja Jums jau ir audzējs, Jums jāveic anatomijas pārbaude.

Ultraskaņas pārbaude parādīs ne tikai audzēja klātbūtni, bet arī tā konsistenci. Tie var redzēt, kur tajā ir kalcijs. Un tie var redzēt asins plūsmu, jo ja parādās audzējs palielinās asins plūsma. Tad, piemēram, USG jūtīgums sastāda apmēram 80%. Tas ir daudz augstāks rādījums nekā mamogrāfijas gadījumā. Un jūtīgums arī ir augstāks.

Bet ja runa iet par to, lai novērstu saslimšanu, tad labākais veids būs termogrāfija.  Infrasarkanās termogrāfijas kamera. Sievietei nekas nepieskaras. Nekas viņai nebojā viņas krūtis. Nav vēzi izraisošu staru.

Siltums, kuru izdala cilvēki apkārtējā vidē sauc par infrasarkano starojumu. Ir infrasarkanie, vizuālie un ultravioletie stari. Un tā, infrasarkanais gaismas spektrs, kuru mūsu acis neredz, bet kuru var atklāt kamera. Militāristi izgatavoja speciālu aprīkojumu, kurš palīdz viņiem redzēt cilvēkus nakts laikā, pateicoties tam, ka viņi izstaro siltumu.

Lai turpinātu lasīt šo rakstu, pārslēdzies uz nākamo lapu!

Advertisement