“Saimniekšova” Aivars nāk klajā ar fantastiskiem jaunumiem!

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs pēc skaļās šķiršanās uz laiku bija pazudis no publiskās aprites, liekot faniem satraukties. Satraukumam nav pamata! Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka šī vasara viņam ir tik laba kā nekad!

Uz Skaties.lv zvanu Aivars atbild možā omā, atklājot – vasaras saulainās dienas jau no četriem rītā paiet darbos saimniecībā. Un darāmā netrūkst, kas lauksaimniekam ir tikai un vienīgi pozitīvi!
”Tirgošanai ienākas gurķi, tomāti, gatavojas zemenes. Pats nevaru vien nopriecāties, cik saimniecībā viss ir skaisti,” Skaties.lv gandarīts stāsta Aivars.Pagājušovasar filmēšanas laikā sēta applūda un vasara bija galīgi neizdevusies. Šogad viss sakopts un burtiski plaukst!

Titāniskais darbs nepaliek neatalgots. Aivars atklāj, ka labi nopelnījis jau pavasarī, tirgojot lociņus. ”Nopirku par to sev zāles pļāvēju,” atklāj Aivars.

”Par naudu galīgi nesūdzos! Tik labi, kā šogad, vēl nav bijis nekad! Šis ir ļoti labs gads. Ienākas ķirši, āboli, avenes – būs viss un būs daudz. Parasti ir tā, ka kaut kas nav, neatceros gadu, kad būtu bijis pilnīgi viss,” par gaidāmo ražu gandarīts saimnieks.

Rudenī plānots saimniecību paplašināt, turklāt tiek būvēta pirtiņa.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!