Rīgā pie tirdzniecības centra atrasts miris vīrietis; aculiecinieki nāk klajā ar šokējošu liecību

Sestdien, 5. janvāra pievakarē, iedzīvotāji pie kāda tirdzniecības centra Rīgā, Ķengaragā, pamanīja gulošu vīrieti, iespējams, bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Aculiecinieki par notikušo paziņoja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Mediķiem ierodoties notikuma vietā, konstatēta vīrieša nāve. Turklāt vīrietim bija redzami miesas bojājumi. Par notikušo tika paziņots arī Valsts policijai, kas uzsāka notikušā izmeklēšanu.
Policisti ieguva informāciju, ka todien minētais vīrietis bija uzturējies tirdzniecības centra telpās un, pēc aculiecinieku norādēm, viņu no tirdzniecības centra telpām aiz drēbēm esot izvilkuši divi vīrieši apsargu formā. Tāpat aculiecinieki norādīja, ka tobrīd vīrietis nav pretojies un, iespējams, atradies alkohola reibumā, kā arī viņa seja bijusi klāta asinīm.

Kriminālprocesa ietvaros tika noskaidrots, ka uz vīrieša ķermeņa ir miesas bojājumi. Šobrīd tiek skaidrots to iegūšanas laiks un apstākļi. Tāpat tiek vērtētas apsardzes darbinieku faktiskā rīcība attiecībā pret šo personu, kā arī atstāšana bezpalīdzības stāvoklī uz ielas.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!