Preiļos aizturēts noziedzīgs grupējums – jauni vīrieši, kas sirojuši Latgalē un apzaguši īpašumus!!

Mēneša laikā Valsts policija saņēmusi informāciju par bruņotas laupīšanas mēģinājumu, vairāk nekā 15 zādzību gadījumiem un zādzību mēģinājumiem Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadā, informē Valsts policija.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Preiļu iecirknī tika uzsākti vairāki Kriminālprocesi un notikuši apjomīgi ļaundaru meklēšanas pasākumi. Veicot operatīvo un izmeklēšanas pasākumu kompleksu, 7. decembrī aizdomās par saistību ar minētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem tika aizturēti trīs iespējamie noziedzīgas grupas dalībnieki – 1988. gadā, 1998. gadā un 1999. gadā dzimušie vīrieši.

Valsts policijas Preiļu iecirknis laika posmā no 2017. gada novembra vidus līdz šā gada decembra sākumam ir saņēmis vairāku iedzīvotāju iesniegumus, par to, ka nenoskaidrotas personas, iekļūstot viņu īpašumos ir nozagušas dažādus elektroinstrumentus un citas sadzīves mantas. Tāpat tika saņemta informācija arī no dažādām tirdzniecības vietām, par vairākiem zādzību mēģinājumiem un vienu bruņotās laupīšanas mēģinājumu.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, iespējamie vainīgie ir izdarījuši vairāk nekā 10 zādzības no garāžām un citām saimniecības ēkām, vairākas reizes mēģinājuši apzagt lauku veikalus, ka arī ir izdarījuši bruņotas laupīšanas mēģinājumu šā gada 24. novembrī kādā Vārkavas novada veikalā. Saistībā ar notikušo Valsts policija Preiļu iecirkņa kriminālpolicijas nodaļā tika ierosināti 13 kriminālprocesi un uzsākti apjomīgi ļaundaru meklēšanas pasākumi.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!