PIRMDIENAS – 26. OKTOBRA DIENAS HOROSKOPS

Auns

Šodien tu būsi ļoti labā formā. Viss tev izdosies, ja tu būsi laipns pret citiem cilvēkiem. Tu viegli sasniegsi kāroto.

Vērsis

Iespējams, ka tev šodien ir nepieciešama atelpa. Pacenties daļu pienākumu uzticēt kādam citam – neuzņemies visu viens pats.

Dvīņi

Šodien tu pieļausi ļoti nopietnu kļūdu, nav būtiski, vai tu ļausi kļūdīties sev vai kādam citam. Tāpēc centies darīt visu, lai tas nenotiktu.

Vēzis

Lieliska diena, lai pieņemtu kādu atbildīgu lēmumu, tomēr mēģini saplānot tā, lai šis solis nav sasteigts. Tad viss būs kārtībā!

Lauva

Ja tu ļausi sev šodien atslābt un pārstāsi kontrolēt apkārt notiekošo, cena var izrādīties pārāk augsta. Atpūsties varēsi vēlāk.

Jaunava

Tev būs gan pietiekoši daudz spēka, gan pietiekoši daudz iespēju, lai sasniegtu savus mērķus. Bēda būs tikai viena – tava vēlēšanās. Un precīzāk – iespējams, tev tās nebūs.

Svari

Visu, protams, par naudu nopirkt nevar, bet daudz ko gan. Ja tu vari atļauties “šikot”, protams, vari to darīt!

Skorpions

Pievērs vairāk laika un uzmanības cilvēkiem, kas ir tev apkārt. Tas dos tev iespēju ievērojami uzlabot ar viņiem attiecības.

Strēlnieks

Notikumi, kas ar tevi notiks šodien, nebūs maināmi, tomēr, kā jau tu labi zini – ja nevari mainīt notikumus, maini savu attieksmi pret tiem!

Mežāzis

Apkārtējiem ļoti gribēsies zināt, cik ļoti tu esi savā dzīvē pārliecināts par to, ko tu dari. Pārliecini viņus! Nekautrējies ne mirkli!

Ūdensvīrs

Šodien tev būs dota reāla iespēja likt apkārtējiem dancot pēc tavas stabules. Izplāno taktiku un sāc!

Zivis

Ja tev šodien nāksies starp kaut ko izvēlēties, dari to bez šaubīšanās. Pirmā izvēle, starp citu, būs pareizā.

Avots