Pavisam šokējoši un negaidīti jaunumi no Magones Burkas!

Šovu zvaigzne un dzejniece Magone iepriekš intervijā ar Skaties.lv piedāvāja plānu, kā veicināt izbraukušo latviešu atgriešanos mājās. Taču gana runāts, laiks darbiem! Dzejniece izlēmusi, ka svešuma periods ir galā. Laiks atgriezties mājās!

Kā Skaties.lv atklāj Magone, atgriezties Latvijā viņa vēlas pirmkārt bērnu dēļ.”Jā, atgriežamies mājās. Bērni sen lūdz pēc atgriešanās, mēs tikai savā egoismā negribam dzirdēt. Jā, ārzemēs ir nauda, laba dzīve. Bet mūsu bērni zaudē visu bērnības skaistumu,” spriež Magone.Ar Magoni un abiem viņas puikām uz Latviju tuvākajā laikā pārvāksies arī viņas lietuviešu vīrs Zans Šutovs. Starp citu, tieši viņš esot bijis tas, kurš ierosinājis braukt mājās.

”Gana esam brīvprātīgie bēgļi bijuši. Laiks celt kājās savu zemi! Vīrs runā par Baltijas jostu. Politiski kulturālu organizāciju, apvienību, kur Baltija kopā ir viena. Latvija, Lietuva, Igaunija stiprina cita citu.

Kā senāk. Un politika vispār ir ar akmeni jānolaiž okeānā. Jāceļ jauna, kur valsts kalpo tautai, ne tauta valstij. Neesam vergi,” jaunu nākotnes redzējumu piedāvā Šutovu ģimene.

Turpinājums nākamajā lappusē!