Patiesības spoguļa dalībnieki – Bankevici ir melojuši telefona pirkšanas afērā un vēlās publiski atvainoties!!

Ar 60 pārskaitītiem eiro noslēdzies mobilā telefona pārdošanas skandāls, kura atskaņas joprojām virmo sociālajos tīklos. Tā kā Mārtiņa Bankevica izteikumos publiskajā vidē ir vairākas nianses, kuras vienkārši ”nelīmējas” kopā, puiša godaprāts joprojām tiek apšaubīts. Mārtiņš kopā ar savu sievu Lauru, kura arī, vīru aizstāvot, iesaistījās skandālā, vēlas pārtraukt visas spekulācijas, atzīt savu vainu un publiski atvainoties visiem.

”Es vēlos no sirds atvaioties visiem cilvēkiem, kuri cieta šīs lietas dēļ. Jā, no sirds atvainojos arī Dacei Podžukai,” ar Skaties.lv starpniecību telefona pārdevējai piedošanu lūdz Mārtiņš.Puisis atklāj, ka, jā, ar maksājumu par telefonu tiešām nokavējies un naudu aizsūtījis nevis, kā publiski paziņojis, otrdien vakarā, bet gan trešdienas rītā.

Jā, glābjot savu un savas ģimenes labo vārdu, Mārtiņš publiski mazliet samelojies par naudu, kura it kā ”karājas pasta vados”, ko tagad rūgti nožēlo.

Taču puisis uzsver – viņam nevienu brīdi nav pat prātā ienācis, ka varētu apkrāpt Daci un par telefonu nesamaksāt vispār. Nelaimīgu apstākļu sakritības dēļ puisis brīdī, kad ar ”autopastu” atvests telefons, vēl nebija ticis pie naudas summas, ar kuru plānots norēķināties, un Mārtiņš izdarījis nepareizi, tā vietā, lai izskaidrotu situāciju, slēpjoties aiz meliem.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!