”Patiesības spoguļa” Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm

Skaties.lv nedēļas sākumā publiskoja ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Lauras Amolas stāstu par to, kā viņas laimi it kā postīt cenšas tuva radiniece. Nu pie Skaties.lv vērsies ģimenes ilggadējais draugs Māris Lūsis, kurš redzējis meiteni uzaugam, zina, ap ko grozās lieta, un vēlas aizstāvēt cilvēku, kurš absolūti nepelnīti nonācis nežēlastībā šajā situācijā. Tā ir Lauras mamma Līga.

Skaties.lv publiskoja stāstu, kurā Lauras radiniecei tiek pārmesta jaukšanās meitenes jaunajā dzīvē.

Lai arī Skaties.lv nepubliskoja sievietes vārdu, zinātājiem uzreiz skaidrs – ”Patiesības spoguļa” zvaigzne sastrīdējusies pati ar savu miesīgo mammu Līgu Amolu.

Lai aizstāvētu sievieti, kura viena pati uzaudzinājusi Lauru, pie Skaties.lv ar atklātu stāstu vērsās ģimenes draugs Māris.

”Pazīstu šo ģimeni jau 18 gadus un, izlasot Lauras stāstu, nespēju palikt vienaldzīgs – uzskatu par savu pienākumu aizstāvēt sievieti, kura nav pelnījusi tādus apmelojumus – Lauras mammu.

Varbūt Lauras stāstā ir daļa taisnības, katrā ģimenē jau ir kādi konflikti, taču tas, ko varu teikt – lielākā daļa no tā ir klaji meli.

Cepuri nost Lauras mātei – sievietei, kura viena pati ir uzaudzinājusi divus bērnus, kas mūsdienu apstākļos ir teju varoņdarbs, kura visu Lauras bērnību cīnījās, lai meitenei viss būtu. Tas, ko viņa tagad saņem no Lauras pretī – viņa to nav pelnījusi,” uzsver ģimenes draugs.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!