Parādu piedzinēja demonstrē perfektu savaldību, pūloties no “Godzemes ķoniņienes” atgūt 6750 eiro

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu sparu uzmirdzējusi Latvijas sabiedrības elements Ditta Rietuma – dāma, kura jau iepriekš iekūlusies ducī nepatikšanu saistībā ar savu attieksmi pret Latvijā pastāvošo kārtību, proti, kapitālismu demokrātijas fonā. Iepriekš Rietuma medijos parādījās ar titulu “Godzemes ķoniņiene”, kas ir viņas pašas sev piedēvēts un turklāt spēcīgā argumentācijā balstīts.

Cilvēkiem, kas līdz šim sekojuši ziņu klāstam un sociālajos tīklos aktuālajam, Dittas Rietumas vārds nav svešs. Viņa ir “Latviešu biedrības” cīnītāja, kura 2016.gadā administratīvi sodīta par pārkāpumu ar automašīnu, bet sodu piekritusi nomaksāt tikai ar koka sprungulīšiem.

Tāpat Rietumai tikusi norīkota psihiatriskā ekspertīze, kuras rezultāts tomēr bija arests. Rietuma toreiz brauca ar auto, kuram nav izieta tehniskā apskate, turklāt vadītāja mēģinājusi bēgt. Tiktāl senie notikumi.

Jaunāki notikumi ved uz nebeidzamu nepatikšanu virkni, kas notiekot Rietumas un viņai pietuvināto dzīvē. Parādi, nodokļi, nenomaksāti īpašumi, maksājumu kavējumi – tas viss vedis pie tā, ka Dittai Rietumai ir specifisks dzīvesveids, kura priekšraksti paredz turpināt noliegt sistēmu, kādā mēs visi dzīvojam. Dittai Rietumai ir sava filozofija par to, kas kopumā notiek ar mūsu dzimteni.

LASI ARĪ: ”RIMI” kasiere līdz asarām pazemo sievieti, kas par pēdējo naudiņu gribēja nopirkt ēdienu sev un meitiņai

Ar savas dzīves peripetijām Rietuma iepazīstina regulāri – ir vien jāseko viņas sociālajiem kontiem. Nu parādījies video, kurā abpusēji ierakstīta telefonsaruna starp viņu un parāda piedziņas kompānijas “GelvoraSergel” darbinieci Lindu Meliņu.

Saruna ilgst apmēram 20 minūtes, un tajā visā spozmē parādās “pamatiedzīvotāju ķēniņienes” uzskati par pakalpojumu apmaksu.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!