Par naudu, ko cilvēki ziedoja mazā Ivana bērēm, Viktors nopirka telefonu un apmaksāja komunālos rēķinus.

Ziedojumu vācējs, kurš lūdza ziedojumus mazā Ivana Berladina nāvei, it kā nejauši 375 eiro no saziedotās naudas iztērējis jauna mobilā tālruņa iegādei un komunālo rēķinu apmaksai. Tagad nesmukums labots, bet mieles palikušas. (Foto: Egons Zīverts/liepajniekiem.lv)
Šovasar Liepājā pazudušā un pēc ilgstošiem meklēšanas pasākumiem atrastā Ivana Berladina bērēm savāktā nauda tērēta jauna mobilā telefona iegādei un komunālo rēķinu apmaksai. Kopumā ziedojumu vācējs Viktors šiem mērķiem iztērējis 375 eiro, kuri nu gan atdoti atpakaļ ziedotājiem vēsta portāls – skaties.lv
 

Viktors Liepajniekiem.lv taisnojies, ka savākto naudu iztērējis nejauši, sajaucot bankas kontus.

Nesen kļuvis zināms par kādu ārkārtīgi nepatīkamu starpgadījumu Liepājā pazudušā mazā piecgadīgā Ivana lietā. Ņemot vērā, ka mazā Ivana ģimene nav no nodrošinātākajām, brīvprātīgie nolēma vākt ziedojumus pienācīgai bērna apglabāšanai.

Ar Liepājniekiem.lv sazinājās kāds lasītājs, kurš pastāstīja par nelāgu situāciju, kas izveidojusies, vācot ziedojumus Ivana izvadīšanai. Izrādās, ka cilvēks, kurš uzņēmies ziedojumu vākšanu, saziedotos līdzekļus tērējis personiskām vajadzībām. Cilvēki bijuši atsaucīgi, ziedotas summas bija no viena līdz pat 200 eiro – kopā ap 2000 eiro.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!