Par ko stāsta jūsu skūpsti. 11 pamattipi

Katrs no mums savas jūtas mīlestībā izrāda savādāk. Tas skar arī to, kā mēs apskaujamies  un tos mīļos ikdienas ieradumus, ar kuriem mēs atgādinām par savu mīlestību, un protams, skūpstiem. Šajā sakarā mums arī ir savs personiskais un unikālais manieru stils, atkarībā no kuras mēs varam kaut kā izsekot vienas vai otras sava rakstura iezīmes.

Šeril Kiršen, grāmatas “Skūpstu zinātne” autors, apgalvo, ka pēc lūpām var lasīt. Skūpsts – tā ir tāda ilgstoša saikne un tam sekojošie skūpstu veidi lielā mērā izskaidro tā raksturu un īpašības.

1.Skūpsts ar vienu lūpu

1

Tas patiesībā ir mīlas skūpsts. Tā vietā, la pārietu uz kādu vairāk neatlaidīgu formu, katrs no skūpstošajiem koncentrē visu savu uzmanību tikai uz vienu lūpu. Šis ir laimīga pāra skūpsts. Un nav svarīgi, jauni jūs vai nē, jūs vēlaties arī tālāk izbaudīt viens otra sabiedrību.

  1. Skūpsts uz vaiga

2

Tādā veidā jūs parādāt savu pieķeršanos un simpātijas kādam. Tā vietā, lai pārietu pie daudz dziļākam skūpstam, jūs nevainīgi un viegli atdara ar vaiga pieskārienu. Tā ir draudzības un maiguma zīme. Te nav tik daudz romantikas, cik tieši maiguma. Tieši tā attiecību sākumā. Bet, ja tālāk par skūpstu uz vaiga nekad nenonāk, tā ir draudzība un ne vairāk.

Pārejiet uz nākamo lappusi, lai turpinātu lasīt šo rakstu par citiem skūpstu tipiem!