Palīdzība nepieciešama Latvijas iedzīvotājam, kas jau 16 gadus guļ paralizēts

Portālā ziedot.lv ir publicēts lūgums palīdzēt Reinim Runcim – vīrietim, kura dzīvi uz visiem laikiem pārvērta traģisks auto negadījums.

Tas notika pirms 16 gadiem. Kopš tās dienas Reinis pasauli uzlūko no guļus stāvokļa. Reinim šobrīd ir 43 gadi un viņš ir 90% paralizēts.

Reinim bija vien 28 gadi, kad viņa dzīvi uz visiem laikiem pārvērta traģisks auto negadījums. Iepriekšējā vakarā bija lijis lietus, naktī uzsala. No rīta ceļu klāja mazas sniegpārslas, bet zem tām – melnais ledus. Mašīna, ar kuru ikdienas gaitās devās Reinis, saslīdēja, kūleņoja un atsitās pret milzīgu akmeni tieši ar to vietu, kur sēdēja Reinis. Tajā agrajā rudens rītā uz ceļa pie Cēsīm palika Reiņa ieceres un sapņi – par studijām, par laimīgu ģimenes dzīvi ar bērnu pulciņu, par ceļojumiem, kalniem un iespēju skatīt zemi no putna lidojuma.

Tas notika pirms 16 gadiem. Kopš tās dienas Reinis pasauli uzlūko no guļus stāvokļa. Reinim šobrīd ir 43 gadi un viņš ir 90% paralizēts. Reiņa rokām nav satvēriena, viņš nespēj pagriezties, pakustināt kājas. Vaicāts, kas viņam patīk, Reinis atbild, ka viņam patika un patīk lidot, patīk kaķi, sulīgs šašliks un mūzika. Bet ģitāra, kuras spēli viņš mācījās pirms avārijas, joprojām stāv skapī un gaida – varbūt tomēr…

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!