Neticēsi, ko Salaspils policisti atrada čipsu pakā kāda vīrieša somā!

Salaspils policisti, dodoties uz izsaukumu uz vienu no daudzstāvu namiem pilsētas centrā, sastapa kādu vīrieti, kuru pārbaudot, atrada pie viņa aizliegtas lietas, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas rīta pusē, Salaspils policisti saņēmuši izsaukumu uz vienu no daudzstāvu namiem pilsētas centrā. Tur, kādā dzīvoklī atrodoties saimniecei svešs vīrietis, kurš atsakoties labprātīgi doties prom. Lai pārbaudītu šo informāciju, uz notikuma vietu norīkota tuvākā kārtībnieku patruļa.

Drīz vien policistu aizdomas apstiprinājušās – pie kāpņu telpas aizturētais vīrietis, bijis tas pats, par kuru iepriekš sūdzējusies dzīvokļa īpašniece. Sieviete, tālākās sarunas laikā atklājusi, ka neilgi pirms tam ierodoties savā īpašumā, sastapusies ar svešinieku, kurš pašas dēla prombūtnes laikā bija iegriezies pie dēla līgavas. Ko viņš šeit meklējis, kundzei neesot ne jausmas.

Ņemot vērā, ka kundzei nekādu citu pretenziju nebija, likumsargi ar nelūgto viesi devušies pie auto, kur policistu uzmanību piesaistījusi vīrieša uzvedība un tramīgais acu skats.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!