Tēvs pašā pēdējā brīdī atteicās apmaksāt meitas kāzas. Skan briesmīgi, bet es viņam piekrītu!

0
Advertisement

Uz kāzām bija nolemts uzaicināt maksimums 250 cilvēkus. Es iedevu savai dzīvesbiedrei sarakstu ar  20 cilvēkiem, kurus es gribētu redzēt šajās kāzās. Man ģimene pārliecināja mani, ka parūpēsies par visu. Dažas dienas pirms kāzām, es satiku vienu no saviem draugiem, kas bija manā sarakstā. Es pajautāju, vai viņš nāks uz kāzām, bet draugs atbildēja, ka viņš nav saņēmis ielūgumu. Viņš teica, ka ir saņēmis tikai paziņojumu par kāzām, bet viņam nav ielūguma. Protams, viņš nevarēja ierasties kāzās tikai ar paziņojumu rokās, kurā nebija pat viņa vārda. Turklāt paziņojumā nebija mans vārds bet gan audžumeitas bioloģiskā tēva vārds.

Dažas dienas vēlāk es uzzināju, ka galīgā 250 viesu sarakstā  nebija neviena vārda no mana saraksta. Tas bija īsts spļāviens man sejā.

Taču piebeidza mani pilnīgi cits fakts. Atgriežoties kādā vakarā no darba, es redzēju pie mājas nākamo znotu un viņa ģimenes locekļus. Tās bija kaut kas līdzīgs iepazīšanās vakariņām. Ziniet, kas mani padarīja traku? Viņi mani nebrīdināja par šīm vakariņām, bet visa uzmanība bija veltīta manas audžumeitas īstajam tēvam. Protams, tas bija sāpīgi! Ko gan viņš bija darījis attiecībā uz gaidāmo notikumu?

Pārejiet uz nākamo lapu, nospiežot tās numuru zemāk.

Advertisement