Neķītrais horoskops meitenēm! Puiši, Jums tas jāzina!

Mežonīgas, pakļaujošas vai tādas, kas mīl pakļauties?

Dāmas, uzziniet, kādas neķītras pazīmes piemīt katrai horoskopa zīmei. Bet kungi, uzziniet, un lieciet aiz auss, ko dāmas mīl, un ko ne.

AUNU DĀMAS: Mežonīgas, juteklīgas, aizrautīgas un gatavas piedzīvojumiem gultā. Gatavs seksam teju jebkur. Spontānas. Kā partneres – uzticamas un lojālas.

 

[sociallocker]

VĒRŠU DĀMAS: Sagaida, ka vīrietis būs maigs, jauks un pacietīgs. Tomēr sagaida, ka seksuāli partneris viņu atstās bez elpas. Uzmanību – Vēršu dāmas mīl iekost.

DVĪŅU DĀMAS: Bieži vien agresores – nekaunas par savu uzvedību. Neiekļaujas rāmjos. Ir gatavas eksperimentiem guļamistabā. Svarīgākā prasība: partnerim jābūt spējīgam. Meklē gan garīgo, gan fizisko piepildījumu.

VĒŽU DĀMAS: Neveiks pirmo gājienu, bet pamudinātas, izpaudīsies visā savā krāšņumā. Prot sniegt vīrietim to, ko viņš visvairāk alkst. Jutīgas. Liek sirdij sisties neticami spēcīgi.

[/sociallocker]

 

LAUVU DĀMAS: Ko Lauva vēlās, to Lauva iegūst. Mēdz atstāt rētas. Provokatīvas guļamistabā. Izrāda savu ķermeni visā tā skaistumā, sniedzot partnerim vēl lielāku sajūsmu.

Horoskopu par citām zodiaka zīmēm lasiet nākamajā lappusē!