Negaidīti jaunumi no šova “Saimnieks meklē sievu” dalībniekiem Evas un Mārtiņa!

Pēc aptuveni mēnesi ilgām attiecībām tomēr izšķīrušies ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieki Mārtiņš Līcis un Evita Pundure. Sarunā ar  Skaties.lv Mārtiņš atklāj iemeslu, kāpēc abi izlēmuši iet katrs savu ceļu.

”Starp mums ar Evitu viss ir beidzies. Pats pat īsti nezinu, kāpēc mums nekas nesanāca. Vienu brīdi bija ļoti labi, bet te pēkšņi ”čušs”. Droši vien vainojamas dažādas apstākļu sakritības – te viņai nebija laika satikties, te man,” Skaties.lv skaidro Mārtiņš, piebilstot, ka nekāda šķiršanās skandāla nav bijis – tā vienkārši noticis.

Puisis smejas, ka, no vienas puses, viņam bail atklāt, ka ar Evitu viss pajucis, jo tas vēl pastiprinās pretējā dzimuma interesi par viņu, kas pēc šova augusi ģeometriskā progresijā.

”Vai mana sirds ir brīva? Es smejos, ka tā laikam nekad nevarēs būt brīva – kā ar vienu meiteni viss beidzas, nākamā ir klāt. Meitenes man raksta sociālajos tīklos, lai arī domā, ka esmu kopā ar Evitu – bail pat iedomāties, ka notiks tagad, kad pateikšu, ka neesmu,” par dāmu uzmanību sirsnīgi pasmejas Mārtiņš.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!