Nedēļas horoskops no 22. līdz 28. februārim

Lauva

Pirmdiena, otrdiena – radošam darbam savā nodabā, labas literatūras lasīšanai vai dzejas rakstīšanai. Ceturtdiena – jaunu, svarīgu darbu un projektu sākumam, lai izvirzītos un parādītu savu unikalitāti. Nedēļas nogale ne pārāk romantiska.

Jaunava

Pirmdiena, otrdiena – svarīga būs attiecību emocionālā puse, neesi kritisks pret mīļajiem. Nedēļas sākumā pārskati pieeju darbam, ceturtdien vari ieviest jaunas darba metodes saskaņā ar savu uzskatu sistēmu, bet arī radoša pieeja būs svarīga.

Svari

Nedēļas sākumā būsi jūtīgs attiecībā uz citu cilvēku vērtējumu, tāpēc visu dari pēc labākās sirdsapziņas. Nedēļas vidū svarīga būs tava pieredze, spējas organizēt, pārvaldīt procesus, jo īpaši ja darbojies citu cilvēku biznesā.

Skorpions

Pirmdien, otrdiena – piemērotas dienas, lai sazinātos ar vecākiem un ģimenes locekļiem, interesanti var šķist vēstures un kultūra jautājumi. Nedēļas vidū iespējams dibināt jaunus kontaktus, sadarbības, gaidāma aktīvāka komunikācija.

Strēlnieks

Pirmdiena, otrdiena – atrodi iespējas atslābināties, baudīt mājas komfortu. Trešdienas pēcpusdiena, ceturtdiena – optimistiskas dienas, būs daudz enerģijas, spēsi daudz paveikt. Sestdien būsi viegli aizkaitināms, nodarbojies ar mājas uzkopšanu.

Mežāzis

Mīlas jomā var nākties uzņemties iniciatīvu, tikai nekļūsti pārlieku dominējošs un kontrolējošs. Nedēļas sākumā svarīgi veidot siltu emocionālo kontaktu, nedēļas vidū – izdomāt kopīgas, jautras atrakcijas. Nedēļas nogale nebūs tik romantiska.

Ūdensvīrs

Pirmdien var būt tendence gremdēties atmiņās, pārskatīt ģimenes albumu. Padomā, kādas izmaiņas vari veikt, lai uzlabotu savas attiecības ar ģimenes locekļiem. Nedēļas vidū kļūsi aktīvāks, vari padarboties arī mājās.

Zivis

Pirmdiena, otrdiena piemērotas, lai stiprinātu emocionālu kontaktu ar bērniem. Nedēļas sākumā būsi nerunīgāks, bet nedēļas gaitā komunikācijas intensitāte pieaugs, atgādini par sevi, sazinies ar sen nesatiktiem draugiem.

Avots