NEDĒĻAS HOROSKOPS. NO 20. LĪDZ 26. JŪLIJAM

Auns

Profesionālajā darbībā daudz pārmaiņu un jaunu iespēju. Ja vien viņš būs pietiekami apsviedīgs un uzņēmīgs, lai tās izmantotu, ar šīs nedēļas rezultātiem viņam vajadzētu būt apmierinātam. Attiecības ar mīļoto būs harmoniskas, tomēr jāsargās no apmāna.

Vērsis

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču ne visas tās būs īstenojamas. Viņš darītu gudri, ja no tām visām atlasītu dažas visperspektīvākās un tad veltītu visus spēkus tieši tām. Mīlas un draudzības attiecības būs harmoniskas.

Dvīņi

Profesionālajā darbībā mierīga nedēļa. Ja vien viņš nebūs atvaļinājumā, piemērots laiks pabeigt un novest līdz pilnībai visu, kam agrāk nav pieticis laika. Brīvajā laikā zvaigznes sekmē mierīgu atpūšanos sev piemērotā un patīkamā sabiedrībā.

Vēzis

Uzmanību vajadzētu pievērst saviem mīļajiem. Īstais laiks sakārtot mājokli, būt kopā ar tiem, kuri sirdij tuvi un dārgi. Piemērots brīdis nostiprināt veselību, izmantojot dabas resursus. Ja neesat atvaļinājumā, par darbu neaizmirst pilnīgi!

Lauva

Ja viņa ir atvaļinājumā, tad to bauda pilniem malkiem, ja darbā – strādā kā jau Lauva. Jūra līdz ceļiem, un viņai šķiet, ka iespējams īstenot gandrīz visu, un, ja tas tūlīt neizdodas, gatava skriet ar pieri mūrī. Tā tomēr nevajadzētu – veselība jāsargā!

Jaunava

Spēja pārliecināt citus lielāka nekā parasti, un tas dos iespēju īstenot pat pašus drosmīgākos projektus un idejas. Tomēr jābūt uzmanīgai – ja tās izrādīsies utopiskas, par neizdošanos atbildēt nāksies vien pašai.

Svari

Attiecībās ar mīļoto viņus gaida harmonija un arī veiksme. Šis varētu būt piemērots brīdis kādu agrāku domstarpību nogludināšanai, taču, lai tas izdotos, iespējams, nāksies pārvērtēt pašiem savu iepriekšējo rīcību un uzskatus. Darba lietās viss pa vecam.

Skorpions

Viņš visās lietās noskaņots rīkoties enerģiski, un tas viņam var nest sekmes. Varēs arī cerēt uz pretējā dzimuma personu atbalstu, tikai, lai to panāktu, nāksies būt diplomātiskam. Lai nekaitētu veselībai, jāsargās no pārstrādāšanās.

Strēlnieks

Ja vien viņš spēs koncentrēties uz galveno un neuzņemsies darbus, kas šimbrīžam nav pa spēkam, ar šonedēļ paveikto viņš varēs būt apmierināts. Jāsargās dot neizpildāmus solījumus. Labāk veiksies vienatnē darāmais.

Mežāzis

Iespējamas pārmaiņas, kas sola visai labas nākotnes izredzes, tomēr tās izmantot nebūs viegli. Lai nonāktu pie pozitīva rezultāta, vajadzēs daudz spēka, drosmes un apņēmības. Zvaigžņu novietojums gan ir tāds, ka visam tam vajadzētu arī pietikt.

Ūdensvīrs

Viņš saredz dažādas iespējas, tomēr var pietrūkt apdomības un mērķtiecības tās īstenot. Viņš darītu labi, ja nesteigtos, visu kārtīgi apdomātu un pēc tam rīkotos lēni un nesteidzīgi, tomēr enerģiski. Iespējams, nāksies apgūt jaunas prasmes.

Zivis

Ja viņas nebūs atvaļinājumā, nāksies domāt, gan par to, kā izpildīt pienākumus darbā, gan parūpēties par saviem mīļajiem. Piedevām vēl nav arī izslēgts kāds kārdinājums atmest visam ar roku un kaut nedaudz izklaidēties.

LA.lv