Nedēļas horoskops: 20. – 26. augusts

Pavisam strauji un teju nemanāmi pienākusi augusta pēdējā pilnā nedēļa. Nu, ar vienu roku jātver pēdējie šīs vasaras iespaidi un ar otru jāsāk taustīties pēc krāsainā rudens, kas nebūt vairs nav aiz kalniem, un solās šogad būt īpaši silts. Aplūko, kas tev tiek solīts šīs nedēļas horoskopā!

 

Auns

Īpaša uzmanība šonedēļ būs jāpievērš kādam zēnam vai jauneklim, jo viņš savas vieglprātības, naivuma un/vai aizmāršības dēļ būs nonācis nepatikšanās. Šī nedēļa varētu izrādīties neparedzēti grūta tev. Ieteicams spēt ātri reaģēt, taču izvairīties no riska. Var gadīties, ka kāda konflikta, iespaida vai dzīves apstākļu dēļ pasliktināsies attiecības ar cilvēku no tava radu vai draugu loka. Ja nāksies konfliktēt darba jomā, šos strīdus nākotnē nebūs tik vienkārši atrisināt, nebūs viegli rast izlīgumu. Radinieku vai draugu mājoklī var atgadīties kas neparedzēts, piemēram, kādas svarīgas lietas pazaudēšana vai pat zādzība. Var gadīties ziņas, kas saistītas ar laulības problēmām vai pat tās šķiršanu.

 

Vērsis

Šodien tavā darbā vai biznesā radīsies jaunas iespējas. Iespējams, tas būs pirmais lielais solis ceļā uz būtiskām izmaiņām tavā dzīvē. Šajā nedēļā neizdosies realizēt plānus, kas saistīti ar ceļošanu. Jo īpaši, ja daudz kas ir atkarīgas no naudas. Iespējama kādas naudas summas aizkavēšanās, ko gaidi no citas vietas, iespējams, no tālienes. Kopumā dažādi šķēršļi un komplikācijas var gadīties it visā, kas saistīts ar ceļošanu uz ārzemēm. Mīlas dzīvē var uzrasties neizskaidrojamas kaprīzes. Var gadīties, kas tas notiks tāpēc, ka tev trūks izpratnes par problēmām un dažādām iespējām, ko iespējams realizēt kopā ar savu partneri. Emocionālajā ziņā, iespējams, nāksies daudz ko piedzīvot attiecību jomā. Cīnies, ja jūti, ka šīs tev ir ļoti dārgas saistības. Iespējami pārsteigumi darba vietā. Tev radīsies jaunas idejas un nāksies apspriest dažādas lietas, veidot priekšstatus par tām. Papildus ienākumus var sagādāt kādu lietu pārdošana un/vai jaunu klientu iegūšana.

HOROSKOPU PAR CITĀM ZODIAKA ZĪMĒM LASIET NĀKAMAJĀS LAPPUSĒS!