Mīklainās slepkavības ar arbaletiem Vācijā: atrasti vēl divi līķi

Viesnīca, kur tika atrasti trīs cilvēku līķi, atrodas Ilzas upes krastā, Bavārijas pilsētā Pasavā, netālu no Austrijas robežas. (Foto: AFP/Scanpix)
Izmeklētāji Vācijā turpina šķetināt mīklainos apstākļos notikušo slepkavību kādas viesnīcas numuriņā Bavārijā, kur no arbaletu šāvieniem miruši atrasti trīs cilvēki. Neilgi pēc šo cilvēku atrašanas apmēram 650 kilometru attālumā atrasti vēl divi cilvēki, kas sašauti ar arbaletu, ziņo raidorganizācija BBC.

Viesnīcas numuriņā Bavārijā tika atrasti trīs cilvēki – viens vīrietis un divas sievietes, bet viņiem blakus atradušies trīs arbaleti. Izmeklētāji norāda, ka tikai divi no tiem tika izmantoti, lai veiktu šāvienus.

Nogalinātais vīrietis un viena no sievietēm atrasti gultā sadevušies rokās. Trešā sieviete tika atrasta uz grīdas. Savukārt mirušo cilvēku savstarpējās attiecības joprojām nav skaidrs.

Vīrietis saņēmis divus bultu šāvienus galvā un trīs krūtis, savukārt sieviete viņam blakus – vienu bultas šāvienu galvā un vēl vienu krūtīs. Sieviete, kura atrasta uz grīdas, mirusi pēc šāviena kaklā.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!