ŠOKĒJOŠA SARAKSTE ar vīrieti kurš mazgadīgai meitenei piedāvā zaudēt nevainību un PAMASTURBĒT!

ŠOKĒJOŠA SARAKSTE ar vīrieti kurš mazgadīgai meitenei piedāvā zaudēt nevainību un PAMASTURBĒT!

«Tavs vecums mani uzbudina.» «Nu ieteiktu pamēģināt masturbēt, lai saprastu, kas ir orgasms. Ja vakarā būsi viena, varu Tevi vadīt,” šādi «Facebook» sarakstē, piedāvājot intīmas attiecības, 32 gadus vecs vīrietis raksta 16 gadus vecai meitenei, kura pirms tam «sameloja», ka viņai ir 18. Šeit TVNET aprakstītā situācija ir improvizēta no meitenes puses, taču vīrietis ir pārliecināts, ka uzrunā reālu jaunu meiteni. Sešapadsmitgadnieces pavedināšana nav krimināllikuma pārkāpums, līdz ar to neviena persona nav cietusi, taču situācija uzskatāmi parāda, cik vienkārši bērni var kļūt par varmāku upuriem.
Pilnu saraksti ar vīrieti lasiet raksta beigāsEksperiments parāda kā pieaudzis vīrietis vilina nepilngadīgu meiteni satikties seksuālam mērķim
Sociālajā medijā «Facebook» kāds vīrietis uzrunā svešu meiteni, kura bildē izskatās pavisam jauniņa – gluži vēl bērns. Pieaugušais vīrietis sešpadsmitgadniecei izsaka komplimentus un ievilina sarakstē. Meitene viņam atklāj, ka ir tikai 16 gadus veca, mācās skolā, dzīvo ar vecākiem un intīmu attiecību viņai vēl nav bijis.«Tavs vecums mani uzbudina (..) Es varētu tevi vadīt!» Vīrietis piedāvā «pirmo reizi» nepilngadīgai meitenei

Viņa būtu parasta meitene – kā daudzas, ja vien patiesībā aiz sešpadsmitgadnieces tēla neslēptos vīrietis, kurš vēlas pārliecināties, vai sociālie tīkli patiešām mudž no vecāka gadagājuma vīriešiem, kuri meklē seksuālas attiecības ar ļoti jaunām, savam vecumam nepiemērotām meitenēm.

Izrādījās, ka jauniņai, glītai meitenei nekas vispār nav jādara, lai viņai uzreiz sāktu rakstīt dažāda vecuma vīrieši.

Ja meitene atbild: slūžas ir vaļā.

Konkrētais vīrietis jau pirmajās sarakstēs meitenei piedāvāja nodarboties ar seksu.

Fakts, ka jaunietei nav bijušas intīmas attiecības, viņu tikai vēl vairāk iekārdināja.

Vīrietis meitenes (patiesībā sava vecuma džeka) labvēlību centās izpelnīties ar banālām frāzēm: «Tu esi īpaša», «Tu labi izskaties» un tamlīdzīgi.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!