Mazulis, kurš tika izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes vēdera, saticis savu tēvu un pirmo reizi atvēris acis

Zīdainis, kas tika brutāli izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes Marlēnas Okoa-Lopesas vēdera pēc tam, kad grūtniece bija atsaukusies uz maldinošu “Facebook” sludinājumu, joprojām smagā stāvoklī atrodas slimnīcā, taču bērniņš izrādījis reakciju, atverot acis, brīdī, kad viņu rokās paņēmis bioloģiskais tēvs.

Jau ziņojām, ka 19 gadus vecā studente Marlēna bija atbildējusi uz viltvārdes Klarisas Figueruas sludinājumu, kurā tika piedāvātas mazuļa drēbītes bez maksas.

Ieradusies viņas dzīves vietā, Marlēna tika nogalināta, bet viņas mazulis izgriezts no vēdera.

Kā atklāja policijas pārstāvji – grūtniece nožņaugta, bet viņas mazulis burtiski izgriezts no ķermeņa. Policijai ir pamats uzskatīt, ka 46 gadus vecā Klarisa slepkavību pastrādājusi, jo vēlējusies tikt pie gaidībās esošās māmiņas mazuļa, uzdodot to kā savu bērnu, jo vien dažās stundas pēc notikušā, aizdomās turamā pati piezvanījusi glābšanas dienestam, panikā stāstot, ka viņas jaundzimušais pārstājis elpot.

Foto: Facebook.com

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!