Linda Leen pastāsta par savu “atkarību”

Ne vien pasaules, bet arī Latvijas mākslinieki bieži vien nav vairījušies runāt par savām tumšākajām pusēm. Tiesa, ja šoreiz varētu šķist, ka virsrakstā pieminētā Lindas Leen atkarība, iespējams, ir kas briesmīgs, tad jāsaka, ka ar šādu “atkarību”, iespējams cīnās daudzi.

Linda Leen, kura allaž aktīvi darbojusies arī sociālajos tīklos, arī šoreiz nav kautrējusies pastāstīt par notikumiem savā dzīvē. “Jau nedēļu mēģinu “nomest” kafiju,” sestdien raksta māksliniece. “Tās pašmānīgās pasaciņas, ko pēc katras tasītes iekšēji sev stāstu, liek man justies kā totālam atkarībniekam,” norāda dziedātāja.

Komentētāji māksliniecei ieteikuši arī dažādus padomus, kā “atmests” kafijas dzeršanu.

Jāatgādina, ka nesen vēl informējām, ka ir vairāki ētījums vēsta, ka 200 mg kofeīna uzņemšana liek smadzenēm ātrāk uztvert vārdus un frāzes. Pētījumā arī konstatēts, ka kafijas patēriņš rada uzlabotu īstermiņa atmiņu un paaugstina spēju atrisināt loģikā balstītas problēmas. Neatkarīgi no tā, vai apgūstat jaunas tehnoloģijas, izmēģināt jaunu hobiju vai vienkārši pārlasāt dokumentus, krūze kafijas var veicināt informācijas uztveres ātrumu.veidi, kā kafija var ietekmēt produktivitāti.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!