Liepājā autobusa šoferis bērnu izsēdina tumšā, nomaļā pieturā. Raudošo meiteni izglābj nejauša garāmgājēja!

Tumšā svētdienas, 19. novembra, vakarā autobusa Aizpute–Liepāja šoferis vienīgo pasažieri – pusaugu meiteni izsēdināja pie „Liepājas metalurga”, jo nevēlējies braukt līdz galapunktam – Kuršu laukumam. Notikušais pamatīgi satraucis liepājniekus, vēl jo sevišķi tādēļ, ka šovasar notika traģiskais gadījumus ar mazo Ivanu Berladinu.

Raudošo meiteni „Liepājas metalurga” pieturā sastapa Evita Kristiāna Ceimere, kura pastaigā bija izvedusi suni. Viņa nepalika vienaldzīga un bērnu aizveda pie radiniekiem pilsētas centrā.

Ceimere sava “Facebook” profilā raksta: “Publisks fui Liepājas autobusu parka šoferim, kuram bija no Aizputes caur Dunalku jābrauc līdz Kuršu laukumam Liepājā. Tā vietā viņš meiteni izsēdina pie “Metalurga”, pasakot, ka viņam nav jēga ar vienu pasažieri braukt līdz centram. Nabaga bērns viens pats svešā pilsētā, desmitos vakarā, tumsā, ne tai apdzīvotākajā pilsētas vietā sēž pieturā un raud. Kur ir šofera sirdsapziņa?! Ar to bērnu sazin kas varēja notikt, ja mēs ar vīru nebūtu tieši šai laikā gājuši laukā ar suni. Tādas dusmas šādos brīžos par bezatbildību un pilnīgu līdzcietības trūkumu sabiedrībā!”

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!