Latvijas perfektie ceļi, jeb par ko mēs maksājam ceļa nodokli! Šausmas! (+VIDEO)

Nav jābūt īpaši apmācītam ceļu guru, lai saprastu, ka ceļu stāvoklis Latvijā ir tuvu kritiskajam līmenim. Ja kāds tam vēl nespēj noticēt, tad ir apkopots videoklips – tapis 2019.gada 12.martā. Tajā skaidri redzams, cik katastrofāli ir mūsu valsts ceļi!

Daudzi no mums ir braukuši pa zemes ceļiem un ir skaidrs, ka ziemas laikā un atkusnī, tas ir pats sliktākais ceļs, pa kuru var jebkad braukt. Tomēr, jāsaka, ka ar asfaltētajiem ceļiem nav labāk. Daudzi ir kritiskos stāvokļos un šķiet, ka nav laboti pat gadsimtu.

Bedres, pauguri, lētas ”uzšuves” ceļiem. Situācija ir diezgan drausmīga un jautājums, kas nomoka cilvēkus ir šāds: kāpēc tiek maksāts tāds ceļa nodoklis, bet ceļi nav salaboti?

Ceļa nodoklis nav tas mazākais vai lētakais – katru gadu nākas šķirties no daudziem jo daudziem eiro, maksājot šo nodokli.

Video ir apkopoti vairāki ceļa posmi. Piemēram, kādam ļoti neapmierina Bauska – Dobele ceļa posms. Bet komentāru sekcijā, kāds ierakstījis, ka ceļa posms Cēsis – Stalbe, ir vēl trakāks.

Nevar noliegt – taisnība ir un paliek taisnība! Ceļu stāvoklis šaja valstī nav tas labākais un nevar saprast, kāpēc tas lēnām nepaliek labāks, ja ik gadu tiek saņemti miljoni ceļa nodokļos no iedzīvotājiem.

Noskaties video un dalies ar rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur. Tas aizņems tikai dažas sekundītes…

VIDEO:

Latvijas "PERFEKTIE" ceļi 2019😁Kopā jautrāk 18+ 🔞Video : Artūrs Jankevics

Posted by Kopā Jautrāk on Tuesday, March 12, 2019