“Tādu kropli nebiju saticis!” Pacients vaino Austrumu slimnīcas apsargu piekaušanā

Kā vēsta portāls skaties.lv , vīrieti ar veselības likstām nogādā Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā (RAKUS), kur, kā pats apgalvo, viņu piekauj apsargs.

Bogdans Sumaruks nākamajā rītā pēc sievas jubilejas svinībām, kurās tika lietots alkohols, sajutās slikti, neatliekamā medicīniskā palīdzība viņu nogādāja RAKUS, kur viņam pārbaudīts asinsspiediens.

“Es palūdzu māsiņai pavērst monitoru pret mani, lai redzētu savu spiedienu. Viņa atbildēja, ka slimnīca nav nekāda viesnīca. Es teicu, ka, ja tāda attieksme, lai man atvieno aparatūru, braukšu uz Stradiņu slimnīcu. Tad viņa teica, ka esmu viņu apvainojis, izsauca apsargus,” stāsta Bogdans.

Pacients: Mani piekāva apsargs!

Vīrietis apgalvo, ka apsargi viņu aizveduši nostāk, likuši apsēsties, pēc vārdu apmaiņas slimnīcā, kur būtu jāsaņem palīdzība, vīrieti viens no apsargiem esot piekāvis.

“Viens no apsargiem mani apsēdināja. Uzreiz biju sašutis, kā viņi izturas pret mani, pacientu. Uzreiz sekoja sitiens no kreisās puses, sita mazāka auguma apsargs. Viņš bija tik agresīvs! Varbūt viņš lietoja narkotikas! Es sāku pretoties, izpletu rokas. Tad tas otrs apsargs viņu paķēra aiz pleca, parādīja, ka it kā kameras. No manis iztecēja asinis pa visurieni! ”

Pārsista, piepampusi un izplūdusi acs, pārsists deguns, auss un vaigs – šādus miesas bojājumus vīrietis, kā pats apgalvo, guvis slimnīcā. Bogdans pats 27 gadus strādājis Valsts policijā, taču ir šokēts par šādu apsarga agresiju.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!