Krievijas izlases treneris nievājoši izsakās par pārkāpumu pret Batņu: ”Tur cilvēks knapi rāpoja”

Latvijas un Krievijas hokeja izlašu spēlē, kurā Boba Hārtlija trenētā komanda sestdien Bratislavā zaudēja ar 1:3, bija vairāki neizprotami tiesnešu lēmumi, taču vienu no tiem Krievijas izlases galvenais treneris Iļja Vorobjovs komentēja diezgan nievājoši attiecībā pret Latvijas izlases spēlētāju Oskaru Batņu.

Otrā perioda beigu daļā pretinieku zonā cīņā par ripu Batņa tika notriekts, spēka paņēmienu izpildot Dmitrijam Orlovam. Batņa sniedzās pēc ripas un tobrīd bija saliecies uz priekšu, bet Krievijas izlases aizsargs viņam izdarīja sitienu galvā.

Batņa palika uz ledus, pēc tam devās uz ģērbtuvēm, savukārt trešajā periodā viņš nospēlēja nepilnu minūti.

“Spēka cīņa bija abu komandu izpildījumā. Protams, mēs gribam, lai noraidījumu būtu mazāk,” krievu mediji citēja krievu trenera Vorobjova teikto. Vai mēs pieļaujam, ka Orlovu diskvalificēs? Tur cilvēks knapi rāpoja. Manā vērtējumā, nediskvalificēs, jo pretinieks bija ļoti zemu, bet Orlovs gāja pēc ripas.”

Tāpat strīdīga bija epizode, kad ppie laukuma apmales pa galvu ar elkoni tika iesists Rihardam Bukartam, bet pāridarītājs Ņikita Zadorovs saņēma 2+10 soda minūtes, lai gan citās līdzīgās epizodēs šajā čempionātā ir “izrakstīti” arī spēles sodi jeb 5+20 minūtes.