”Krāpnieks, nemaksātājs, uzmetējs.” Uzņēmējs no Latvijas nokaitina viesstrādniekus Zviedrijā.

Lai kā Latvijas valstsvīri necenstos skaisti runāt par to, ka valstī uzlabojas ekonomiskā situācija, daudzi latvieši tomēr dodas pasaulē laimi meklēt. Daudziem tas izdodas, bet ir tādi, kuriem pamatīgi nākas ”apdedzināties” un secināt, ka, ja arī citā zemē zelta kalnus sola tautietis, kamēr zīle ir kokā, ticēt nevar.

Krāpnieks, nemaksātājs, uzmetējs. Tā sūdzību interneta vietnē tiek gānīts kāds Latvijas pilsonis, kurš tautiešiem piedāvā darba iespējas Zviedrijā. Tas saistīts ar celtniecību un nupat sūro patiesību uz savas ”ādas” izbaudījis jauns puisis Viktors, kurš tādējādi iecerējis tikt pie neliela iekrājuma.

Viktors
norāda, ka ir apkrāpts

”Edijs Jēkabsons. Viņam ir firma SweBygg Spolka Z.O.O., kura reģistrēta Polijā. Par divām nostrādātajām nedēļām es naudu saņēmu, pārējo gaidu, gaidu, gaidu……..”

Puisis zina teikt, ka viņš nav vienīgais, kuram bijušais darba devējs palicis parādā naudu. Viņa gadījumā tie ir divi tūkstoši eiro. Raidījumam priekšā tiek celti dažādi gan video, gan foto formāta pierādījumi tam, ka Zviedrijā tiešām strādāts. Bez Tabu telefoniski sazinās ar vīrieti, kurš šobrīd atrodas Skandināvijas valstī.

”Bez Tabu: Labdien. Mēs te esam ciemos pie Viktora, kurš pie Jums strādāja. Jūs viņam solāt, solāt naudu, bet kā nav, tā nav izmaksāts. Kad samaksāsiet?

Vīrietis: Drīzumā.

Bez Tabu: Ko nozīmē drīzumā?

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!