Pie tirdzniecības centra “Dole” atrasto bezpajumtnieku līdz nāvei nospārdījuši apsargi

Kriminālprocesa laikā atklājies, ka pie tirdzniecības centra “Dole” Ķengaragā atrastā vīrieša nāve iestājusies pēc apsargu fiziskas izrēķināšanās, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Jau ziņots, ka sestdienas, 5.janvāra pievakarē Ķengaraga iedzīvotāji pie tirdzniecības centra “Dole” pamanījuši asiņu peļķē guļam cilvēku un par notikušo ziņoja neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Mediķi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja vīrieša nāvi un uz ķermeņa pamanījuši acīmredzamus miesas bojājumus.

Uz notikuma vietu izsaukti likumsargi un veikta izmeklēšana. Lai gan sākotnēji tika pieļauts, ka vīrietis miris pēc tam, kad veikala apsargi viņu atstājuši bezpalīdzīgā stāvoklī, izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka apsargi vīrieti piekāvuši līdz nāvei.

“Ir saņemts ekspertīzes atzinums un konstatēts smagu miesas bojājumu nodarīšanas fakts, kā rezultātā iestājusies cietušās personas nāve,” ziņo Rīgas Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne. Abiem apsargiem, kuri dzimuši 1960. gadā, piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!