Kivičs velta SKARBUS vārdus prezidentam Vējonim!

Svētdien Mežaparka lielajā estrādē ar koncertu “Zvaigžņu ceļā” izskanēja XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki. Kā ierasts, tad koncerta laikā savu svinīgo runu teica arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kuram vēlāk skarbus vārdus veltījis mūziķis un raidījuma vadītājs Andris Kivičs.

Uzrunājot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” dalībniekus un skatītājus, Valsts prezidents Raimonds Vējonis sacīja, ka mūsu pienākums ir kopt kultūras lauku, kas izaudzis no mūsu pagātnes un ko varam nest nākotnē.

“Dziesmu svētku kopkoris – tie esam ne tikai mēs te Mežaparkā. Mūsu kopkoris ir visi Latvijas kultūrai piederīgie – visi, kas kopā ar mums plašajā pasaulē,” prezidenta teikto citē ziņu aģentūra LETA.

Jau neilgi pēc izskanējušās uzrunas sociālajos tīklos uzvirmoja plašas diskusijas ne vien par runas saturu, bet arī to, ka mūsu Valsts prezidents kārtējo reizi nav spējis tekstu norunāt bez minstināšanās. Kamēr vieni Vējonim veltīja skarbus vārdus, tikmēr citi metās aizstāvēt norādot, ka arī viņš ir tikai cilvēks, kuram ne viss izdodas perfekti.

“Ja valsts prezidents valsts lielākajā notikumā(un arī ārpus tā,regulāri) nevar izdarīt vienīgo, kas viņam ir jāvar izdarīt- iedvesmojoši, emocionāli, tekoši runāt, tad tas ir signāls visai tautai.”

Savu viedokli pēc uzrunas nav slēpis arī raidījuma vadītājs un mūziķis Andris Kivičs. “Palasīju Vējoni žēlojošos komentārus un nenoturējos…

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!